Jastek per qafen | Jake ortopedike me 3 ndarje

990 L

Ka stok

1.Permiresoni qarkullimin e gjakut te kokes, trurit, palces kurrizore, qafes, brezit te shpatullave.
2.Forconi disqet ndervetebrale,, muskujt dhe ligamentet.
3.Hiqni ngarkesen e shtuar ditore ne pjesen e pasme dhe ne qafe.

KODI: 24121901 KATEGORIA: Etiketime: ,

JASTEK PER QAFEN

Jastek per qafen | Jake ortopedike me 3 ndarje

Nje menyre jetese e cila shpenzon me ore te tera ulur si puna e vazhdueshme ne kompjuter, leximi ne nje pozite te pakendshme. E gjitha kjo con ne nje menyre te pashmangshme te problemeve te shpines dhe qafes. Ne fillim do te ndihet vetem dhimbja, sikleti dhe gradualisht problemi do te rritet. 

Nese nuk i kushtohet vemendja e duhur atehere kjo semundje do te shoqerohet e crregullime te qarkullimit te gjakut dhe shqetesimet do te avancojne. Te shpenzosh para ne fizioterapi apo te pish pilula te panevojshme nuk eshte dhe aq e kendshme.

Ky jastek ndryshe mund te quhet nje jake ortopedike eshte nje pajisje qe ndihmon per te hequr qafe dhimbjen dhe parandaluar deformimin e qafes.

Jastek per qafen | Jake ortopedike me 3 ndarje

jatek per qafen jake ortopedike

Duke perdorur kete jastek per qafen, pozicioni i rruazave te qafes eshte i rregulluar, presioni ne enet e gjakut, nervat dhe palcen kurrizore zvogelohet. Perbehet nga tre hapesira me ajer ne menyre te njetrajtshme. E cila ju lejon te lehtesoni tensionin ne shtyllen kurrizore per shkak qendrimit ulur per nje kohe te gjate.

Si rezultat i aplikimit te jastekut te qafes ju:

1.Permiresoni qarkullimin e gjakut te kokes, trurit, palces kurrizore, qafes, brezit te shpatullave.
2.Forconi disqet ndervetebrale, muskujt dhe ligamentet.
3.Hiqni ngarkesen e shtuar ditore ne pjesen e pasme dhe ne qafe.

Duke perdorur kete produkt ju do te shtrengoni butesisht shtyllen kurrizore duke rritur hapesiren ndervetebrale dhe duke cliruar kanalet vaskulare.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek per qafen | Jake ortopedike me 3 ndarje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek per qafen | Jake ortopedike me 3 ndarje