Japrak me Gjethe Rrushi | Makine per Japrak, Sushi

990 L

Ka stok

1.Vendoseni rulin në një zonë të sheshtë, dhe leva duhet te jete perballe jush. Shtroni fletën në brezin e rrotullës dhe tërhiqeni pak me gishtat.
2.Mbusheni gjethe, në sasinë në bazë të trashësisë së gjethes.
3.Shtyni levën përpara dhe gjethi juaj i mbushur do të jetë gati për t’u gatuar.

PAJISJE PER JAPRAK | DOLMER

Makine per Japrak me gjethe Rrushi, laker | Home made Sushi | Receta

Oreve te gjata ne kuzhine te shpenuara per te gatuar ushqimin per familjen tuaj moren fund.
Me kete makine te thjeshte mund te krijoni pjatat tuaja te preferuara te petezuara, nga japonezet deri ne pjatat tradicionale shqiptare sic jane japraket vetem per disa sekonda.

Makinë e përsosur për prodhim Sushi dhe japrak apo cfaredo lloj ushqimi tjeter. Tani eshte shume me e lehte per te bere sushi ne shtepi. Pergatisni ushqime te shendetshme si japrak me gjethe rrushi apo laker, mbushini me mish te grire dhe erza sipas preferencave dhe shijojini.

 Prodhuar me material te fortë me cilësi të lartë plastike, i qendrueshem ne siperfaqen e kuzhines suaj dhe nuk rreshqet fale gomave ne bazen e tij. Duhet te vendoset ne siperfaqe te sheshte dhe leva te jete e drejtuar nga ju.

Makine per Japrak me gjethe Rrushi, laker | Home Made Sushi | Receta

makine per japrak me gjethe rrushi laker home made sushi receta

Karakteristika

-Material i cilesise se larte
-Dimensionet e produktit: 37*11.5*9cm
-Mbushni pete te ndryshme me cfare ju deshironi.
-Mund te gatuani jo vetem japrak por edhe sushi, pite te mbushura me perime te ndryshme dhe grimca mishi.

Perdorimi: 

1.Vendoseni rulin në një zonë të sheshtë, dhe leva duhet te jete perballe jush. Shtroni fletën në brezin e rrotullës dhe tërhiqeni pak me gishtat.
2.Mbusheni gjethe, në sasinë në bazë të trashësisë së gjethes.
3.Shtyni levën përpara dhe gjethi juaj i mbushur do të jetë gati për t’u gatuar. 


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Japrak me Gjethe Rrushi | Makine per Japrak, Sushi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

home made sushi japrak me gjethe rrushi me laker receta

Japrak me Gjethe Rrushi | Makine per Japrak, Sushi