Makine Grirese Mishi Igor First Austria per qofte e kima

10,700 L12,900 L (-17%)

Ka stok

Funksionim i lehtë, i sigurt dhe i shpejtë.

2 nivele fuqie 700W dhe 1800W.

Tensioni 230V.

Frekuenca 50Hz.

KODI: grirese-igor-first-austria Kategori: , Etiketime: , , ,

MAKINE GRIRESE MISHI IGOR

Makine Grirese Mishi Igor | Grirese Mishi | Gatime si Qofte me Mish te grire & Makarona me kima | 

Jo vetem nje makine grirse mishi por nje pajisje me shume perdorime qe do ta keni asistentin tuaj ne kuzhine.
Eshte por nje makineri per grirjen e mishit me ate te se ciles mund te pergatisni me shpejte dhe me thjeshte cdo lloj mishi qe ju deshironi. Mish per qofte dhe e kima, etj
Per me teper mund te pergatisni edhe salcice sipas menyres suaj duke perdorur mishin e grire nga pajisja IGOR

Makine Grirese Mishi IGOR | Fantastike per cdo shtepi

Deshironi te pergatisni hamburger te shijshem, tortilla meksikane, salce boloneze,  makarona me kima apo qofte me mish te grire?
Preferoni te grini mishin sipas deshires tuaj dhe te surprizoni anetaret e familjes dhe miqte me shijen fantastike?

TANI KA NJE ZGJIDHJE PER TE GJITHA KETO : MAKINE GRIRESE IGOR

Ju Prezantojme nje produkt perfekt per kuzhinen tuaj 

MAKINE GRIRESE MISHI IGOR | SHITJE ONLINE NE DYQAN TAXI

Ju ofron mundesine te grini mishin dhe madje te pergatisni dhe salcice me perberes te ndryshem sipas deshires.
Ju lehtesisht mund te grini dhe miksoni mishin me erezat sipas deshires suaj.

Makine grirese mishi igor first austria dyqan taxi per qofte me mish te grire

GRIRESE MISHI IGOR NGA FIRST AUSTRIA NE SHQIPERI

E fuqishme me nje cmim te leverdisshem

Fale fuqise deri ne 1800W, i kesaj grirese te mishit mund te grije 0.8 kg mish ne vetem 1 minute, duke e bere kete grirese per mishin nder me efektivet ne kuzhine.
Vjen me nje cmim shume te leverdisshem ne krahasim me grireset e tjera te mishit te cilat nuk jane fare ekonomike.

Makine Grirse Igor | Makine Mishi per qofte
Ju Mund të beni qofte më shumë e më lirë me këtë Grirse Mishi 

SI të bëjmë qoftet
Si fillim Grijme mishin, e perzijme me qepe te grire, nanexhik, majdanoz, piper te zi pak kripe pak vaj ulliri dhe me pak tul buke > Në një enë i përzien bashkë me një kokër Vezë. Masa nuk duhet të jetë e ujshme . Qoftet e bëra rrethore me duar i kalojme në një pjatë me miell e më pas i skuqim me vajin e ullirit.

MAKINE GRIRSE MISHI SUPERIORE 

Krijuar me nje material te qendrueshem te gjate jashtezakonisht te forte.
Nje motorr bakri dhe ingranazhe metalike qe rezistojne shume.
Teh celiku inoks per te siguruar bluarjen e duhur dhe mbrojtjen nga ndryshku.

Makine grirese mishi ne shitje online per makarona me kima

Teper e lehte per tu perdorur. Eshte pajisje shtese e persosur per cdo kuzhine.
Mund te cmontohet dhe te lahet pa lodhje gjithmone pas perdorimit.

Funksionim i thjeshte i sigurte dhe i shpejte.
Pllaka te ndryshme prerese | Teh prehes prej celiku inoks
Pastrim i lehte dhe Mbrojtje nga Mbinxehja e pajisjes

Mund te perdoret per grirjen e mishit perimeve dhe frutave.

Makine Grirese Mishi Igor First Austria | Grirese Mishi | Pajisje Kuzhine

 

Makine Grirese Mishi Igor First Austria DyqanTaxi makarona me kima qofte me mish te grire

 

MAKINE GRIRESE MISHI | IGOR

SPECIFIKAT 

Funksionim i lehte i sigurt dhe i shpejte.
Funksioni REVERSE.
Thika çeliku inox.
Pjese metalike.
E lehte per t’u pastruar pas perdorimit.
Mbrojtja nga mbinxehja.
Makine Grirese mishi me 2 nivele fuqie 700W dhe 1800W.
Tensioni 220V.
Frekuenca 50Hz.

Gatuani vaktin e preferuar ne vetem pak minuta me makinen e grirjes se mishit | IGOR |

Krijoni ushqimet tuaja te preferuara me IGOR FIRST AUSTRIA | E GJENI NE SHQIPERI NE DYQANTAXI


Blerje online Pajisje per kuzhinen ne | Dyqan Taxi
Pajisje te Garantuara ne cmimin me te mire ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Grirese mishi

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

qofte me mish te grire makarona me kima Makine Grirese Mishi Igor Dyqan Taxi

Makine Grirese Mishi Igor First Austria per qofte e kima

10,700 L12,900 L (-17%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat