Ilac per trajtimin e kallove

1,290 L

Ka stok

  • Ka aftesi gerryese
  • Eleminon kallot
  • Rezultate te menjehereshme
KODI: b2201370 Kategori: ,

Ilac per trajtimin e kallove

Dilan eshte nje ilac me veti gerryese i cili ndihmon ne trajtimin e kallove ,ka dhene rezultate te menjhereshme dhe efektive.

Menyra e perdorimit : Vendosini kembet ne uje te ngrohte ne temperature qe lekura mund ta perballoje.

Prisni 10 minuat pastaj vendosni ilacin ne zonen e kallos, perseriteni per 6-7 nete me rradhe derisa kalloja te bjere vete.

Perpara perdorimit tundeni mire shishen.

Kujdes mbajeni larg femijeve.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ilac per trajtimin e kallove”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe me 30ml serum

Ilac per trajtimin e kallove