I dashur Xhon – Nicholas Sparks

900 L

Ka stok

Kur Savana Lin Kertis hyri ne jeten e tij Xhon Tairi e ndjeu se ishte gati te kthente nje faqe te re ne jeten e tij.

KODI: r-idashurxhon KATEGORIA: ETIKETIMI:

I DASHUR XHON

Xhon Tairi ishte nje rebel i inatosur dhe i pandreqshem kur u regjistrua ne ushtri.

Pasi kishte mbaruar kolegjin ai u rregjistrua aty sepse nuk dinte cfare te bente.

Xhoni njeh vajzen e endrrave te tij gjate nje liridalje.

Ai ndjeu se ishte gati te hapte nje faqe te re ne jeten e tij, kur Savana Lin Kertis u be pjese e tij.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “I dashur Xhon – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

i dashur xhon libra ne shitje ne dyqan taxi

I dashur Xhon - Nicholas Sparks