Huayida | Raft teleskopik multifunksional per shtepine tuaj

1,790 L

Ka stok

  • Marka : Generic.
  • Modeli :GH-309.
  • Pesha : 1 kg.
  • Material : ABS+celiku.
  • Permasat: 47x25x64.5cm.
  • Kapacitet i forte mbajtes.
KODI: K-200720-101 Kategori: , , ,

RAFT TELESKOPIK MULTIFUNKSIONAL HUAYIDA

Organizoni rrobat dhe sendet e tjera lehtësisht me raftin teleskopik me shumë funksione. Me te jum te organizoni rrobat tuaja, enet, librat, rrobat, kepucet etj. Mund te mbahet ne cdo cep te shtepise dhe eshte shume praktik edhe nuk ze hapesiren e nevojshme.

MULTIFUNCTION TELESCOPIC FRAMEWORK PER SHTEPINE

Materiali prej çeliku inox jo vetëm qe e ben te duket madheshtore ne dukje, por gjithashtu e bën atë një mundësi të mire per te organzuar te gjith sendet tuaja.

Ky raft teleskopike me shumë funksione është bërë gjithashtu edhe nga materiali plastik, ku me perberje te tille rafti eshte goxha miqesor me mjedisin.

Persa i perket instalimit te tij, rregullohet shume lehte. Mbajtese te jep mundesi qe pervec sistemimit duke i vendosur ne njevend te caktuar ne te edhe te mund te varni rrobat apo cfare do gje tjeter qe mund te mbahet ne menyre vertikale.

Me nje dizajn me raft, komod edhe tejet praktik edhe fleksibel ne perdorim.

Ate mund ta vendosni ne dhomen e gjumit, banje, kuzhine etj.

Raft arrin gjatesine deri ne 85 cm duke ju siguruar keshtu per nje hapesire mbajtes shume te bollshme.

SPECIFIKATmultifunction telescopic framework bli online dyqan taxi

Marka : Generic.

Modeli :GH-309.

Pesha : 1 kg.

Material : ABS+celiku.

Permasat: 47x25x64.5cm.

Kapacitet i forte mbajtes.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Perfito cilesine dhe cmimin me te mire

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Huayida | Raft teleskopik multifunksional per shtepine tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multifunction telescopic framework bli online dyqan taxi

Huayida | Raft teleskopik multifunksional per shtepine tuaj