Hekur pa kabell me pllake qeramike 2400W FA-5633-4

4,990 L

Ka stok

HEKUR PA KABELL 2400W

Hekur rrobash pa kabell i cili e ben hekurosjen shume me te lehte fale fuqise se larte 2400w.

Baza e tij e ngroh hekurin dhe eshte gati per hekurosje brenda pak sekondash. Koha e ringrohjes ndermjet proceseve te ngrohjes eshte vetem disa sekonda.

Hekuri mund te perdoret si zakonisht ne derrasen e hekurosjes ose vertikalisht per te hekurosur me ane te avullit.

Pllaka qeramike jo ngjitese lejon qe hekuri te rreshqase mbi te gjitha tekstilet pa u ngjitur. Hekuri eshte gjithashtu vete-pastrues me ane te funksionit anti kalk, ka funksion ndalues te renies se pikave.

Specifika:

  • Depozita uji 450 ml
  • Antipikues, vetepastrohet
  • Zgjedhja e temperatures se ndryshueshme
  • Pllake qeramike 23,5 x 12 cm
  • Shpejtesia e avullit deri 20 g/min
  • Fuqia 2400W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Hekur rrobash

Fuqia Watt

2400w

Be the first to review “Hekur pa kabell me pllake qeramike 2400W FA-5633-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash pa kabell online ne dyqan taxi

Hekur pa kabell me pllake qeramike 2400W FA-5633-4