Havit I99 TWS Earbuds

3,000 L

Ka stok

KODI: Havit I99 TWS Earbuds Kategori: ,

HAVIT I99 TWS EARBUDS

Karikim i shpejte me ane te portes Type-C

Cilësia e jashtëzakonshme e zërit

Përdorni sensorin e prekjes së earbud për t’iu përgjigjur thirrjeve dhe për të luajtur, rregulluar volumin dhe per te vendosur muzikë në lëvizje.

Me teknologjinë ndijore në vesh, e cila zbulon nëse kufja është në veshin tuaj dhe keshtu luan automatikisht ose ndërpret automatikisht tingullin.

Specifikim:

Versioni Bluetooth: V5.0

Diapazoni i punës 10M (pa pengesa)

Tensioni : DC 5V / 1A

Bateria  40mAh * 2 (karikohet plotësisht në 1,5 orë)

Bateria e karikimit: 450mAh

Koha e lojës: 4H 

Koha e bisedës: 4H (

Koha e karikimit: 1.5 orë

I papërshkueshëm nga uji: IPX5

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Havit I99 TWS Earbuds”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

havit i99 tws earbuds online dyqan taxi

Havit I99 TWS Earbuds

WhatsApp chat