Mini Airpods Pro 5

1,990 L

Ka stok

KODI: Mini Airpods Pro 5 Kategori: ,

MINI AIRPODS PRO 5

Pro5 Mini Airpods Pro 5 jane version i ri dhe me i permiresuar i Pro4. Suporton lidhje me Bluetooth 8-15 meter.

Mbështet të dy pajisjet IOS dhe Android, si dhe çdo pajisje që ka lidhje Bluetooth (laptop etj)

Pothuajse asnjë vonesë për transmetimin e zërit nga pajisja. Lidhet shpejt  në më pak se 2 sekonda pasi të aktivizoni lidhjen Bluetooth.

Jetëgjatësi e mirë e baterisë. Mund të përdorë deri në 4 orë vazhdimisht. Kabina e karikimit mund të karikojë kufjet rreth 3-4 herë.

Një karikim i plotë për kasën e karikimit mund të zgjasë për përdorimin e tërë ditës.

Specifika

Emri i produktit: Pro5
Kapaciteti i Baterisë Earbud: 30 mAh
Pesha Earbud: 2.9g
Kapaciteti i baterisë së karikimit: 200 mAh
Pesha e kutisë së karikimit: 34g
Koha e karikimit: rreth 30 minuta
Koha e bisedës: rreth 2 orë
Madhësia e kufjeve: 37 mm * 18 mm * 7 mm
Koha e lojës: rreth 3 orë
Madhësia e kutisë së karikimit: 45mm * 45mm * 21mm
Koha e gatishmërisë: rreth 100 orë
Madhësia e paketës: 161 * 75 * 35 mm
Versioni Bluetooth: 5.0 (chip Jerry)
Distanca me Bluetooth: 8-15 metra
Metoda e kontrollit: kontrolli i prekjes

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mini Airpods Pro 5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu