Airpods Mini Pro 4

1,800 L

Ka stok

KODI: Airpods Mini Pro 4 Kategori: ,

AIRPODS MINI PRO 4

Mini Airpod Pro4. Suporton lidhje me Bluetooth 8-15 meter.

Mbështet pajisjet IOS dhe Android, si dhe çdo pajisje që ka lidhje Bluetooth (laptop etj)

Lidhet shpejt  në më pak se 2 sekonda pasi të aktivizoni lidhjen Bluetooth.

Jetëgjatësi e mirë e baterisë. Mund të përdorë deri në 4 orë vazhdimisht. Kabina e karikimit mund të karikojë kufjet rreth 3-4 herë.

Një karikim i plotë për kasën e karikimit mund të zgjasë gjate gjithe dites.

Specifikat

Cip i sensorit inteligjent
Rregullimi i volumit
Mbështetja (iOS dhe Android)
Mbështet karikimin me ane te kapakut magnetik
Pesha  120g
Super bas. Cilësia e përmirësuar e audios / basit
Ndezja automatike / Fikja automatike
Thirrjet binurale
Asistent zëri
Koha maksimale e muzikës 3.5-4 orë

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Airpods Mini Pro 4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

WhatsApp chat