Kufje Lenovo Live Pods LP1

2,900 L

Ka stok

KODI: Kufje Lenovo Live Pods LP1 Kategori: ,

KUFJE LENOVO LIVE PODS LP1

Dizajnuar në mënyrë ergonomike te rehatshme për tu perdorur , te forta dhe rezistente.

Kuti tipike portative e karikimit për karikimin e kufjeve. Gjithashtu mund të zgjidhni të përdorni modalitetin e vetëm ose binaural per perdorimin e tyre.

Nxirrni kufjet nga kutia dhe do te lidhen automatikisht, nuk ka nevojë të shtypni buton për lidhjen e tyre. 

Koha e gatishmërisë 300 orë. Me ane te touch control kryen funksionimin e këngës së mëparshme, këngës tjetër, i përgjigjet telefonit dhe funksione të tjera.

SPECIFIKA:

Versioni Bluetooth: V5.0

Sistemi i kanalit: stereo

Kapaciteti i baterisë: 35mAh, 3.7V / 300mAh

Njësia e njësisë: 13 mm

Koha e karikimit: 1 orë

Kohëzgjatja e thirrjes: 3.5h

Kohëzgjatja e muzikës: 3 orë

Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 20Hz -20KHz

Protokolli i Mbështetjes: HSP / HFP / A2DP / AVRCP

Karikimi standard i hyrjes: DC 5V

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kufje Lenovo Live Pods LP1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lenovo live pods high sound online ne dyqan taxi

Kufje Lenovo Live Pods LP1