INPODS 12 | Wireless Airpods Bluetooth

1,200 L

Ka stok

KODI: INPODS 12 | Wireless Airpods Bluetooth Kategori: ,

INPODS 12 | WIRELESS AIRPODS BLUETOOTH

Çipi i integruar Bluetooth 5.0, mbështet sistemet iOS dhe Android. Ka çip  inteligjent, me teknologji aktive të anulimit të zhurmës, përvojë të qartë të të folurit.

 Mikrofoni i integruar, mund të kryeni lehtësisht telefonata me cilësi të qartë të zërit.

Kutia e karikimit siguron karikim të përshtatshëm për kufjet tuaja, duke shfaqur ndezjen dhe fikjen e energjisë automatike.

Përputhshmëri e fortë, e pajtueshme me çdo pajisje me Bluetooth.

Projektim kompakt dhe me peshë të lehtë. Cilësi e lartë e zërit dhe BASS.  

Me një prekje aktivizoni SIRI/Alexa 

Specifika

Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0

Fuqia e daljes: 40mW

Kapaciteti i baterisë 35MAH, kutia e karikimit është 300mh.

Distanca me Bluetooth: 10 metra

Përgjigja e frekuencës: 20-20000Hz

Diapazoni i tensionit operativ: 3.0V-4.2V

Zvogëlimi aktiv i zhurmës

Koha e karikimit rreth 1-2 orë.

Koha e bisedës është rreth 2-3 orë

Koha e muzikës rreth 2-3 orë

Kutia e karikimit mund të karikojë për veshët rreth 3-5 herë.

 

Be the first to review “INPODS 12 | Wireless Airpods Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

inpods 12

INPODS 12 | Wireless Airpods Bluetooth

WhatsApp chat