Hair Growth Oil | Vaj natyral per rritjen e flokeve

1,290 L

Ka stok

Benefitet qe vijne nga perdormi i tij | Hair Growth Oil
-Stimulon rritjen e flokut.
-Eshte hidratues per floket.
-Antibakterial dhe antifugal.
-Eleminon zbokthin, mykun si dhe semundjet e lekures.
KODI: i-423985621600 Kategori: ,

HAIR GROWTH OIL | VAJ NATYRAL PER RRITJEN E FLOKEVE

Vaj per rritjen e flokeve | Hair Growth Oil

Rritja e flokeve ne menyre te shendetshme dhe kohe rekord eshte e veshtire te arrihet vetem ne nje produkt.
Acidi ricinoleik i cili gjendet ne vajin e kastorit, stimulon qarkullimin e gjakut ne skalpin e kokes, duke mundesuar ne kete menyre rigjenerimin e rrenjeve te flokut. Pervec ketij efekti te rendesishem perberesit e tjere ne vajin e kastorit kontribuojne ne krijimin e keratines ne floke, e cila eshte elementi thelbesor per te pasur floke te shendetshem, te bute dhe te kuruar.
Benefitet qe vijne nga perdormi i tij:
-Stimulon rritjen e flokut.
-Eshte hidratues per floket.
-Antibakterial dhe antifugal.
-Eleminon zbokthin, mykun si dhe semundjet e lekures.
-Ndalon renien e flokeve
-I jep shkelqim flokut.
-Thekson ngjyren.
-Vaj per floket i cili trash fibrat e flokut dhe rrit volumin.

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Hair Growth Oil | Vaj natyral per rritjen e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj per rritjen e flokeve hair growth oil

Hair Growth Oil | Vaj natyral per rritjen e flokeve