Grirese Multifunksionale Ushqimi | Bli online

1,490 L

Ka stok

Grirese multifunksionale e ushqimit. Nje model kompakt me 4 tehe celiku. Pajisur gjithashtu me nje ene per te vendosur perime ose mish te nje kapaciteti normal.

KODI: 6936431489869 KATEGORIA:

GRIRESE MULTIFUNKSIONALE USHQIMI

Grirese Multifunksionale Ushqimi

Grirese multifunksionale e ushqimit. Nje model kompakt me 4 tehe celiku. Pajisur gjithashtu me nje ene per te vendosur perime ose mish te nje kapaciteti normal. Grirese e cila sherben per gjithashtu per te copetuar, qepe, ereza kuzhine, fruta etj. Lehtesisht mund te perdoret nga te gjithe.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese Multifunksionale Ushqimi | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grirese multifunksionale

Grirese Multifunksionale Ushqimi | Bli online