Gjeniu, vellimi 1, Rinia – Teodor Drajzer

890 L

Ka stok

A zotohesh ta mbrosh, ta nderosh, ta mbash, si te shendoshe ashtu edhe te semure dhe ti qendrosh gjithmone besnik, gjere ne vdekje, duke i lene menjane te gjitha te tjerat?”

“Zotohem”.

Ky eshte zotimi qe duhet te bente diten e marteses, Juxhin Uitlla.

KODI: r-gjeniu1rinia Kategori: , ETIKETIMI:

GJENIU VELLIMI 1 RINIA

Nje nga fjalite me domethenese te librit qe mbart ne vetevete qe gjithe kuptimin dhe rrjedhen e ngjarjeve.

“Juxhin Uitlla, a zotohesh ta marresh kete grua per bashkeshorte.

Te jetosh me te ne harmoni sipas vullnetit te Perendise, ne bashkimin e shenjte te marteses?

A zotohesh ta mbrosh, ta nderosh, ta mbash, si te shendoshe ashtu edhe te semure dhe ti qendrosh gjithmone besnik, gjere ne vdekje, duke i lene menjane te gjitha te tjerat?”

“Zotohem”.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Gjeniu, vellimi 1, Rinia – Teodor Drajzer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gjeniu rinia libra ne shitje ne dyqan taxi

Gjeniu, vellimi 1, Rinia - Teodor Drajzer