Gira dore per stervitje ne shitje online

600 L2,990 L

  • Gira dore per stervitje
  • Tonifikon krahet, shpatullat, shpinen, forcon muskujt
  • Me cilesi te larte per qendrueshmeri dhe efikasitet
  • Te pershtatshme per fillestare dhe profesioniste
Pastro
KODI: Q-2121417 Kategori: , ,

GIRA DORE PER STERVITJE

Gira dore kompakte, te lehta per t’u perdorur dhe menyra me e mire per te nisur mengjeset tuaja.

Zgjidhni peshen e duhur per stervitjen tuaj nga 1 deri ne 5 kilograme.shtanga fitnesi gira stervitje blerje online dyqan taxi

Ideale per te tonifikuar dhe stervitur trupin dhe forcuar  muskujt tuaj.

Me forma gjashtekendore ne skajet e saj dhe veshje te bute neoprene do t’ju sigurojne rehati gjate perdorimit dhe kapje te sigurte.

Mund ti perdorni lehtesisht ne cdo lloj materiali pasi nuk do ti demtojne ato. Skajet unike ne forme gjashtekendore nuk do ti lejojne ato te rreshkasin.

Ideale per  tu perdorur nga femra dhe meshkuj.

Stervitje e plote e trupit 

Menyra me e mire per te stervitur plotesisht trupin tuaj. Tonifikoni krahet, shpatullat, shpinen dhe forconi muskujt.

Te prodhuara ne cilesine me te larte, shtangat kane ne berthamen e tyre material gize qe rrit qendrueshmerine dhe efikasitetin.

Zgjedhja e peshes se duhur mund tju konfuzoje. Nese jeni i ri ne stervitjen me gira, eshte e rendesishme te filloni me pesha me te lehta dhe gradualisht ti rrisni ndersa muskujt tuaj behen me te forte.

Shume te pershtatshme si per perdorim personal ne shtepi ashtu edhe per stervitje ne palester.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Pesha

1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 1kg + 1kg, 2kg + 2kg, 3kg + 3kg, 4kg + 4kg, 5kg + 5kg

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Gira dore per stervitje ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gira per stervitje online ne dyqan taxi

Gira dore per stervitje ne shitje online

600 L2,990 L

Shto ne Shporte