GEMEI GM 2932 | Pjaster per floket

1,490 L

Ka stok

 • Pjaster perfekte per floke te drejte.
 • Teknologjia turmalinë
 • Ngrohës PTC – nxehet shpejt për 30 sekonda
 • Dizajn kompakt, i lëvizshëm – miqësor për udhëtime
 • Kyçi i çelësit të ndezjes / fikjes
 • Për të gjitha llojet e flokëve
KODI: 6957952229321 Kategori: ,

GEMEI GM 2932 PJASTER PER FLOKET 

Karakteristikat:

 • Pjaster perfekte per floke te drejte.
 • Teknologjia turmalinë
 • Ngrohës PTC – nxehet shpejt për 30 sekonda
 • Dizajn kompakt, i lëvizshëm – miqësor për udhëtime
 • Kyçi i çelësit të ndezjes / fikjes
 • Për të gjitha llojet e flokëve
Specifikimet:pjaster per floket gemei 2932 bli online dyqan taxi
 • Marka: Gemei.
 • Lloji i produktit: Drejtues flokësh.
 • Numri i Modelit: GM-2932.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • DIzajn praktik dhe i lehte ne perdorim.
 • Temperatura maksimale: 200 gradë Celsius.
 • Përmasat: 21.5 x 2.6 x 3cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “GEMEI GM 2932 | Pjaster per floket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GEMEI GM 2932

GEMEI GM 2932 | Pjaster per floket