Freskuese murale me sperkatje uji Elektra

19,900 L

Ka stok

Freskuese ajri murale per shtepi apo lokale. Ul temperaturen dhe ne te njejten kohe rrit lageshtine relative te ajrit, zvogelon pluhurin dhe pastron ajrin.

FRESKUESE MURALE ME SPERKATJE UJI

Freskuese murale Elektra per shtepi dhe lokal me sperkatje uji.

Uji perdoret ne diskun rrotullues dhe pajisjen e sperkatjes  per te gjeneruar ujin me force centrifugale, duke rritur ne kete menyre siperfaqen e avullimit.

Perse duhet te zgjidhni nje frekuese me sperkatje uji?

Uji thith nxehtesine gjate procesit te avullimit, ul temperaturen dhe ne te njejten kohe rrit lageshtine relative te ajrit, zvogelon pluhurin dhe pastron ajrin.

Ky lloj ventilator perdor forcen centrifugale për të gjeneruar pikat, kështu që quhet ventilator centrifugale.

Karakteristika

  • Kendi i rrotullimit: 90 °
  • Materiali i tehut: Alumini
  • Distanca e spërkatjes: 8-10m
  • Zona efektive: 30-50m2
  • Tensioni: 110V / 220V
  • Frekuenca: 50Hz / 60Hz
  • Fuqia: 260W
  • Rryma: 1A

Bli lire ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese murale me sperkatje uji Elektra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese me uje me montim ne mur blerje online ne dyqan taxi

Freskuese murale me sperkatje uji Elektra