Freskuese e vogel kompjuteri Xiaomi | Desktop Fan

3,500 L

Ka stok

  • Freskuese e vogel ajri Xiaomi
  • Dizajn i lehte, mini dhe i levizshem
  • Me tre modalitete shpejtesie
  • Bateri e integruar 4000mAh
KODI: i-2120718 Kategori: ,

FRESKUESE E VOGEL KOMPJUTERI XIAOMI

Freskuese ajri e vogel Xiaomi me nje peshe prej vetem 522g dhe nje kapacitet baterie prej 4000mAh.

Tre shpejtesi te ndryshme te levizjes se ajrit me nje kend te gjere, per deri ne 12 ore perdorim me nje karikim.

Material cilesor ABS + PC i cili i reziston presionit dhe renies, per nje perdorim afatgjate.

Modaliteti i karikimit USB permes nderfaqes Type-C per ta karikuar nepermjet kompjuterit, notebook etj.

Modaliteti i ulet, i mesem dhe i larte rregullon shpejtesine e eres dhe komandimi me nje buton e ben perdorimin me te thjeshte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Freskuese e vogel kompjuteri Xiaomi | Desktop Fan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese ajri e vogel xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Freskuese e vogel kompjuteri Xiaomi | Desktop Fan