Food Cover | Kapak per ushqime, tasa etj

890 L

Ka stok

1. Kapak per ushqimin prej silikoni vijnë në 6 madhësi, kështu që ka gjithmonë një që përshtatet me ushqimet tuaja.
2.Janë ne forme te rrumbullakët dhe të lëmuar. Mjaft te shtrirë për tu përshtatur në mënyrë të ..

KODI: 4564856555429 Kategori: , Etiketime: , ,

FOOD COVER | KAPAK PER USHQIME

Food Cover | Kapak per ushqime, tasa etj.

Kapak per Ushqime rezistent ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit, dhe temperatures. Food Cover per ruajtjen e ushqimit prej silikoni janë të sigurt për t’u përdorur. Ato mund të ruhen në frigorifer apo dhe ne ambjente me temperature normale, gjithashtu jane dhe rezistent ndaj temperatures se nxehte. 

Keta kapak per ushqimin  jane krijuar për të mbajtur ushqime të freskëta dhe lëngje siç janë supat, lëngjet, smoothiet, recel etj. Eshte teper i lehte per te vulosur ene tuaj per nje dreke te shendetshme ne pune apo ne udhetime kamping. Ju mund te shkruani siper tij me lapustil qe fshihet per me teper lehtesi ne gjetjen e ushqimeve perkatese. Ne fillimi te perdorimit te tyre kapaket do te jene pak te forte , kjo per te qene sa me te sigurt per ushqimet tuaja.

Set me 6 kapak te madhesive te ndryshme.
Cover Food te cilet pershtaten me madhesi te ndryshme me ushqimet tuaja. Frutat si bostani mund ti mbuloni me keta kapak duke i mbrojtur nga tharja kur i vendosni ne frigorifer.

Food Cover | Kapak per ushqime, tasa etj.

cover food kapak per ushqime tas

Karakteristika 

1. Kapak per ushqimin prej silikoni vijnë në 6 madhësi, kështu që ka gjithmonë një që përshtatet me ushqimet tuaja.
2.Janë ne forme te rrumbullakët dhe të lëmuar. Mjaft te shtrirë për tu përshtatur në mënyrë të shkëlqyeshme mbi enë, gota dhe enë në formë të çuditshme për të parandaluar derdhjen. Por edhe duke e mbajtur ushqimin tuaj më të freskët.
3.Ata gjithashtu mund të mbulojnë tasa me forma dhe madhësi të ndryshme, duke përfshirë: tas, enë qelqi, kavanoz, kanaçe ushqimore, bostan ose fruta dhe perime të tjera.
4. Mund ti perdorni dhe gjate ngrohjes se shpejte ne mikrovale.
5. Jane te lehta per t’u pastruar dhe shume te qendrueshme


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Food Cover | Kapak per ushqime, tasa etj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cover food kapak per ushqime, tasa

Food Cover | Kapak per ushqime, tasa etj