Fishe transmetimi Type C ne iphone 20w | Remax

790 L

Ka stok

KODI: I-72121212 Kategori: ,

FISHE TRANSMETIMI TYPE C NE IPHONE REMAX

Fishe transmetimi dhe karikues ne te njejten kohe per pajisjet type c ne lightning iphone.

Kabelli me hyrje te tipit C dhe dalje Lightning suporton modele te njohura te laptopeve, tableteve, celulareve te markave te tilla si Apple, Huawei, Xiaomi, Dell, Lenovo, HP dhe Nintendo Switch.

Fale mbrojtjes së integruar, nuk mbinxehet dhe mundeson perdorim afatgjate.

Pas lidhjes se njesise me PC, ngarkimi dhe dergimi i te dhenave ndodh ne te njejten kohe.  USB 2.0 garanton nje transferim me nje shpejtesi shume te mire deri ne 48 Mbps.

Karakteristika

  • Marka: REMAX
  • Materiali: Aliazh zinku + tela najloni
  • Fuqia: (20V/5A)
  • Shkalla e transmetimit: 480 Mbps
  • Ndërfaqja e hyrjes: Type-C
  • Ndërfaqja e daljes: Rrufeja
  • Gjatësia: 1 metër

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fisha

Ngjyra

Be the first to review “Fishe transmetimi Type C ne iphone 20w | Remax”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe transmetimi te dhenash bli online ne dyqan taxi

Fishe transmetimi Type C ne iphone 20w | Remax