C2G USB Cable – Fishe USB – Produkte Online

790 L

Ka stok

Kabllo USB 2.0 Type A mashkull ne Type B nga C2G siguron nje norme transferimi deri ne 480 Mbps ne varesi te versionit USB. Pershtatet lehtesisht me cdo pajisje USB.

KODI: C2G-fishe-USB Kategori: ,

C2G USB CABLE – FISHE USB

C2G USB Cable – Fishe USB

Kabllo USB 2.0 Type A mashkull ne Type B nga C2G siguron nje norme transferimi deri ne 480 Mbps ne varesi te versionit USB. Pershtatet lehtesisht me cdo pajisje USB.

Materiali me te cilin eshte i ndertuar zvogelon perdredhjen dhe kryqezimin e kabllos.
Mundeson shpejtesi te larte transmetimi dhe pa gabime.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Fisha

Be the first to review “C2G USB Cable – Fishe USB – Produkte Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

C2G Fishe USB dyqan Taxi Dyqan online

C2G USB Cable - Fishe USB - Produkte Online