First Austria FA-5112-2 | Blender per frutat edhe perimet

5,900 L

Ka stok

  • Niveli i zhurmës: 84dB.
  • Tensioni : 220V-240V.
  • Frekuneca : 50Hz.
  • Fuqia: 200W.
  • Permasat :32 cmx23cmx10 cm.

BLENDER FIRST AUSTRIA FA-5112-2 

Blender elektrik First Austria FA-5112-2 i cili eshte ideuar per te realizuar grirjen e te gjitha frutave edhe perimeve ne kuzhinen tuaj. Ai vjen me nje sere aksesoresh te cilet kryejne funksione te ndryshme.

Blenderi dallohet per prakticitetin edhe funksionalitetin e tij teper te larte.

BLENDER ELEKTRIK FIRST AUSTRIA FA-5112-2 PER AGRUMET

Blenderi First Austria eshte i perbere nga thika shumëfunksionale per frutat dhe perimet.

Me këtë pajisje mund të përgatisni shpejt te gjitha gatimet tuaja pasi ju kursen mjaftueshem kohen ne kuzhine.

Ju nuk do te keni me nevoje te prisni cdo gje me dore duke rrezikuar keshtu duart tuaj, por edhe kaloni me teper kohen tuaj ne pjesen e gatimit. Tashme me kete blender kjo nuk do te ekzistoje me edhe cdo gje do te jete me e lehte per ju.

Kjo paisje vjen me kater aksesore te ndryshem te cilet realizojne prerje nga me te ndryshme duke u pershtatur keshtu me secilin produkt ushimor por edhe me ate qe ka nevoje gatimi juaj.

Materiali prej te cilit ky blender perbehet eshte celiku qe dallohet per reistencen e tij ndaj temperaturave te mjedisit, nuk ndryshket edhe nuk lejon as ngjitjen apo demtimin e vlerave ushqyese te cdo produkti ushqimor.

Ne bazen e poshtme ajo perbehet nga kembe te parreshqitshme, te cilat sigurojne nje fiksim shume te mire te blenderit pa lejuar renien e tij apo mos ekuilibrin.

SPECIFIKATfirst austria blender elektrik agrume bli online dyqan taxi

Me kater aksesore te ndryshem qe realizojne prerje te ndryshme.

Pastrohet lehtë në lavastovilje.

Me nje nivel shpejtësie.

Shumë e fortë dhe efektive gjate procesit te saj.

Niveli i zhurmës: 84dB.

Tensioni : 220V-240V.

Frekuneca : 50Hz.

Fuqia: 200W.

Permasat :32 cmx23cmx10 cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “First Austria FA-5112-2 | Blender per frutat edhe perimet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

first austria blender elektrik agrume bli online dyqan taxi

First Austria FA-5112-2 | Blender per frutat edhe perimet