Fibracolor Ngjyra per femije | Mati Max | 6 cope

400 L

Ka stok

Specifikat | Fibracolor Ngjyra per femije | Lapsa per femije | Mati Max |

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 6 ngjyra | Te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |

FIBRACOLOR MATI MAX

Fibracolor Ngjyra per femije | Lapsa Mati Max | 6 Cope | Dyqan Taxi 

 Ideal per femijet tuaj | Fibracolor | Per femije mbi moshen 3 Vjec.

Ngjyra ne forme 6 kendore te lehta per tu mprehur me diameter plumbi 5.4mm.
Teper i lehte per tu perdorur | Pershtatet lehtesisht me doren e femijeve.

fibra color mati max

Lapsa Fibracolor  |  Ngjyrosje mahnitese

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj | Lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 6 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike | Lapsa per femije.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive ne lapsa me nje diameter 3mm.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi | Vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese per te vizatuar kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Fibracolor mati | Lapsa per femije me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

6 Lapsa per femije magjik Fibracolor Mati Max

Specifikat | Fibracolor Ngjyra per femije | Lapsa per femije | Mati Max 

Lapsa 6 kendore te lehte per tu mprehur
Pako me 6 ngjyra te ndritshme
Ngjyra brilante plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Fibracolor Ngjyra per femije | Mati Max | 6 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fibracolor ngjyra per femije mati max 6813 dyqan taxi bojra lapsa

Fibracolor Ngjyra per femije | Mati Max | 6 cope