Fati eshte ne yje – Nicholas Sparks

1,000 L

Ka stok

Dy çifte qe ne dukje nuk kane asgje te perbashket dhe qe i ndajne vite dhe pervoja te ndryshme, i bashkon fati ne menyren me te papritur dhe me emocionuese.

KODI: r-fatieshteneyje KATEGORIA: ETIKETIMI:

FATI ESHTE NE YJE

Nje dite te ftohte dimri kur rruga ishte e mbuluar e tera me debore ndodh nje aksident.

Makina e te moshuarit Ira humb kontrollin dhe ai mbetet i bllokuar brenda.

Nuk mund te leviste nga dhimbja e madhe dhe qendrimi i vetedijshem ishte nje stermundim i vertete.

Deri ne momentin kur perpara syve te tij, shfaqet pamja me e embel , gruaja e tij e dashur Ruthi.

Ajo pamje e gruas se tij e nxit ate te rezistoje dhe e mban te gjalle duke i treguar historine e tyre te magjishme dhe plot sfida, historine pesedhjete vjecare.

Nga ana tjeter jo shume larg kesaj rruge, jeta e Sofise do te ndryshonte pergjithmone ne naten me yje ku do te shfaqej ne jeten e saj Ljuku.

Ajo u dashurua me Ljukun dhe perfytyrimi i nje te ardhme ndryshe me te behet nje enderr e mundur.

Nje enderr qe vetem Ljuku mund ta beje reale. Vetem nese nuk e shkaterron e fshehta qe mban brenda vetes.
Ira dhe Ruthi. Sofia dhe Ljuku.

Dy çifte qe ne dukje nuk kane asgje te perbashket dhe qe i ndajne vite dhe pervoja te ndryshme, i bashkon fati ne menyren me te papritur dhe me emocionuese.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Fati eshte ne yje – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fati eshte ne yje bli online ne dyqan taxi

Fati eshte ne yje - Nicholas Sparks