Ethernet Cable – Kabell Interneti 3m – Blerje Online

990 L

Ka stok

Karakteristika 

 • Cilesi premium, krijuar me materiale jetegjate.
 • Mundeson lidhjen ne te gjitha destinacionet e harduerit ne nje rrjet lokal LAN.
 • Perfekt per perdorim me 10 rrjete Base-T, 100 Base T dhe 1000 Base-T.
 • Perdoret zakonisht per lidhjen e kompjuterave me modem DSL etj.
 • Gjatesia 3 metra.
KODI: ethernet-cable-kabllo-interneti-white Kategori: ,

ETHERNET CABLE 3M – KABELL INTERNETI

Ethernet Cable 3M – Kabell Interneti

Karakteristika 

 • Cilesi premium, krijuar me materiale jetegjate.
 • Mundeson lidhjen ne te gjitha destinacionet e harduerit ne nje rrjet lokal LAN.
 • Perfekt per perdorim me 10 rrjete Base-T, 100 Base T dhe 1000 Base-T.
 • Perdoret zakonisht per lidhjen e kompjuterave me modem DSL etj.
 • Gjatesia 3 metra.

  Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Fisha

Be the first to review “Ethernet Cable – Kabell Interneti 3m – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ethernet Cable Kabllo Interneti network Rrjeti LAN Dyqan Taxi Dyqan Online

Ethernet Cable - Kabell Interneti 3m - Blerje Online