Epilator per femra Braun Silk Epil 5 | Makine depilimi

6,490 L

Ka stok

KODI: L-2120223 Kategori: , ,

EPILATOR PER FEMRA BRAUN SILK EPIL 5

Epilator per femra i cili heq plotesisht nga rrenja edhe qimet me te imeta.

Krijuar per t’u perdorur ne lekure te thate apo te lagesht per efikasitet te plote.

Nga dy lloje te shpejtesise, ju mund te zgjidhni ate qe eshte me e mira per lekuren tuaj dhe kujdesin e perditshem.

Mund te perdorni epilatorin Braun ne te gjithe trupin tuaj, fale kokave te ndryshueshme makina eshte e pershtatshme per zonen e kembeve, sqetullave, kraheve dhe bikini.

Tashme depilimi do te jete me i lehte dhe me efikas me makinen Braun Silk Epil 5 dhe nuk do te shqetesoheni me per qimet nen lekure apo irritimin e lekures nga dylli.

Perfekte edhe per fillestaret pasi vjen me nje manual ndihmues.

Makina e depilimit do t’ju mundesoje nje lekure te bute pa qime per deri ne 4 jave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

,

Be the first to review “Epilator per femra Braun Silk Epil 5 | Makine depilimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator per femra blerje online ne dyqan taxi

Epilator per femra Braun Silk Epil 5 | Makine depilimi