Depilator per Femra Sokany | Lady Shaver

1,600 L

Ka stok

Specifikime Teknike

Marka: Sokany
Modeli: HC-353
Menyra e oprimit: Ne te lagesht dhe ne te thate.
Dimensionet: 20*11cm
Pesha: 0.23kg

DEPILATOR PER FEMRA SOKANY | LADY SHAVER HC 353

Depilator per femra Sokany | Lady Shaver

Depilator Sokany te cilin mund ta perdorni ne te thate dhe ne te lagesht. Gjate nje banje relaksuese para se te dilni nga shtepia, dhurojini lekures butesine qe i nevojitet. Makine depilimi ideale per heqjen e flokeve te padeshiruar rreth zones se fytyres, qafe, krahet, kembet dhe duart.

Qimet tuaja do te zhduken pa dhimbje sa hap dhe mbyll syte. Do te ndiheni te qete dhe ne ftesat e papritura per te dal, qimet tashme jane nje problem qe i perkasin se kaluares.

Aspak e lodhshme, e shpejte dhe e sakte!

Largoni qimet e padeshiruara dhe merrni nje lekure te bute si pelhurat e mendafshit. Pajisje e thjeshte dhe mjaft efektive per largimin e qimeve te fytyres. Me madhesi kompakte te cilen ju mund ta merrni me vete kudo. Depilator Sokany eshte nje produkt i testuar dermatologjikisht. Ju mund ta pastroni lehtesisht pas cdo perdorimi me furcen pastruese ose mund ta shplani koken e tij ne uje.

Nese futeni ne grupin e femrave te cilat luftojne vazhdimisht me qimet e padeshiruara te cilat dalin ne fytyre dhe zona te tjera. Dhe ju bezdisin madje dhe ne ditet me te rendsishme per ju. Thjesht ne sapo  ju prezantuam me sekretin per nje lekure pa qime. Merreni kudo me vete!

Depilator per femra Sokany

depilator per femra sokany

Specifikime Teknike

Marka: Sokany
Modeli: HC-353
Menyra e oprimit: Ne te lagesht dhe ne te thate.
Dimensionet: 20*11cm
Depilator Sokany me Peshe: 0.23kg


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator per Femra Sokany | Lady Shaver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator per femra sokany

Depilator per Femra Sokany | Lady Shaver