Dyshek kampingu i palosshem Romix blanket

990 L

Ka stok

KODI: H-98769890 Kategori: ,

DYSHEK KAMPINGU I PALOSSHEM ROMIX

Dyshek kampingu i palosshem dhe me peshe te lehte Romix.

E bere nga material oxford rezistente qe mund te perdoret per nje kohe te gjate. Me xhepa anesore ne cdo cep per te vendosur gure ose rere ne ditet me ere.

Dizajn i papershkueshem nga uji dhe rera per tu perdorur ne ambiente te ndryshme. I pershtatshem per piknik dhe lojera ne natyre , kampe, plazh, buze detit dhe sporte të tjera.

Specifika:

  • Marka: Romix
  • Modeli RH33
  • Lloji: Batanije kampingu
  • Materiali: Polister
  • Lloji i izolimit: Sintetik
  • Dimensioni i produktit: (L x P x L) 170 x 140 x 1 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Dyshek

Ngjyra

Be the first to review “Dyshek kampingu i palosshem Romix blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek per kamping i palosshem shitje online ne dyqan taxi

Dyshek kampingu i palosshem Romix blanket