DSP KJ-1016 | Shtrydhese dore frutash – Ne shitje online

2,300 L

Ka stok

  • Mund te perfitoni shume lehtesisht lengjet
  • Perbehet nga materiali i plastikes se larte ABS
  • Me nje kapacitet 0.7 liter
  • Me nje fuqi 40W e nje tension 220-240V
  • Perberje transparente
KODI: KJ1016 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ1016

Me kete paijsje mund te pergatisim leng limoni ose portokalli sa here qe te deshirojme, qofte per ta konsumuar, qofte edhe per ta perdorur ne gatimet tona. Ajo perbehet nga materiali i plastikes se larte ABS, e cila njihet per kualitetin e larte dhe rezistencen e gjate ne kohe duke mos permbajtur toksina, te cilat mund te jene te demshme per shendetin tone. Shtrydhesja ju lejon qe ta shihni procesin e shtrydhjes se frutave per te pare me mire edhe sasine e lengut qe deshironi te perfitoni.

Me nje kapacitet 0.7 liter

Me nje fuqi 40W e nje tension 220-240V.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “DSP KJ-1016 | Shtrydhese dore frutash – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese dsp fruta dore leng limon online dyqan taxi

DSP KJ-1016 | Shtrydhese dore frutash - Ne shitje online