DSP KJ-1002 | Shtrydhese frutash dore | Bli Online

2,390 L

Ka stok

  • Shtrydhese frutash qe ben te mundur shtrydhjen me dore
  • Me nje kapacitet te vellimit te gotes 1 liter
  • Me nje pajsisje te shpejte te shtypjes
  • Mund te shtrydheni portokalin ose limonin
  • Shume praktike ne perdorim dhe lehtesisht e pastrueshme

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-1002

Shtrydhese frutash DSP KJ-1002 sherben per funksionim e shtrydhjen e agrumeve te ndryshme. Me nje prakticitet shume te thjeshte ne perdorim nga te gjithe pjestare e familjes per lengje te fresketa me vlera ushqyese.

SHTRYDHESE AGRUMESH

Per lengje te shijshme te freskta dhe te shendetshme ne nje kohe te shkurter

Me nje filter per tulin edhe farat e agrumeve

Me nje kapacitet te gotes 500 ml

Shtrydhesja ka nje material plastike

Me nje nivel shpejtesie manuale

Pastrohet lehtesisht dhe komod ne perdorim

Bli Tani | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP KJ-1002 | Shtrydhese frutash dore | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KJ-1002 Shtrydhese frutash dore Bli Online dyqan taxi

DSP KJ-1002 | Shtrydhese frutash dore | Bli Online

WhatsApp chat