Nutriblender DSP – Juicer Machine – Shtrydhese Frutash

5,890 L7,190 L (-18%)

Ka stok

Ideale per pergatitjen e lengjeve, smoothie, milkshake dhe deri ne ushqimin e femijeve tuaj
Super e fuqishme per te marr nje leng te shendetshem me te gjitha vlerat ushqyese.

Fuqia 1000 W

KODI: blender-dsp-kj2026 Kategori: , ,

Nutriblender DSP – Juicer Machine – KJ2026

Produkti sherben per nje perzierje shume te mire te ushqimeve. Ka nje kohe pune e cila operon me nje funksion pulsiv, I sigurte e me nje nxehtesi te tepert. Ne paketim keni dhe aksesore te tjere si: baza e blenderit, kupa me vellim 1.5 liter, e nje gote plastike me mase 500ml. Ka nje dekorim sportiv me nje drite LED rreth nderprerjes. Ideale per pergatitjen e lengjeve, smoothie, milkshake dhe deri ne ushqimin e femijeve tuaj. Super e fuqishme per te marr nje leng te shendetshem me te gjitha vlerat ushqyese.

SPECIFIKAT 

  • I shpejt per perzierjen e perimeve dhe frutave te ndryshme
  • Ideal per pergatitjen e lengjeve, smoothie, milshake, ne ushqimin e femijeve
  • Super i fuqishem
  • Vlera ushqyese
  • Fuqia 1000W

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Nutriblender DSP – Juicer Machine – Shtrydhese Frutash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp nutriblender shtrydhese frutash

Nutriblender DSP - Juicer Machine - Shtrydhese Frutash

5,890 L7,190 L (-18%)

Shto ne Shporte