DSP-KB1036 | Tostieri Healthy Grill ne shitje online

5,490 L

Ka stok

 • Mund ta merrni me vete ne udhetim
 • I pershtatshem per te gatuar cdo lloj produkti ushqimor
 • Ruan vlerat ushqyese te gatimit
 • Sistem mbrojtes kunder mbinxehjes
 • Punon ne menyre automatike
 • Pllaka te valezuara-antingjitje

 

TOST ELEKTRIK GRILL DSP KB-1036

Eshte nje blerje ideale sidomos tani qe ka ofruar vera edhe planet per pushimet jane duke u bere. Qe te kaloni nje kohe te bukur, te paharrueshme edhe me barkun plot ,ky tostirer eshte perfekt per t’i pasur te gjitha keto. Kjo gje vjen nga madhesia e tij ideale per t’u marre me vete ne udhetime dhe qe fiksohet shume lehte ne siperfaqen ne te cilen e vendos pa u sforcuar dhe ju.

Tostieri mund te gatuaj cdo lloj produkti ushqimor qe ju deshironi te vini ne te pa i’a prishur formen dhe pa i hequr vlerat ushyese, pasi jane antingjitje fale materialit te celikut-inox. Nepermjet butonave qe ndodhen ne te ju mund ta vendosni vet temperaturen ashtu sic e deshironi apo ka nevoje produkti ushqimor.

Ai ka nje sistem mbrojtes kunder mbinxehjes sepse fiket automatikisht kur arrin nje temperature tejet te larte. Produkti eshte ideal edhe per t’u mbajtur ne kuzhine pasi nuk ze aspak hapesire. Me te, ju do te ndiheni nje talent i lindur per kuzhinen dhe te afermit tuaj do te ndihen te perkedhelur nga ju.

Fale pllakave me forme te valezuar edhe anti-ngjitje ju do te arrini ta pastroni shpejt vetem me peceta te thata ose giysem te lagura

TOST ELEKTRIK ANTINGJITES

 • Mund ta merrni me vete ne udhetim
 • I pershtatshem per te gatuar cdo lloj produkti ushqimor
 • Ruan vlerat ushqyese te gatimit
 • Sistem mbrojtes kunder mbinxehjes
 • Punon ne menyre automatike
 • Pllaka te valezuara-antingjitje
 • Pastrohet lehtesisht

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha2 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “DSP-KB1036 | Tostieri Healthy Grill ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp electric grill kb1036 online dyqan taxi

DSP-KB1036 | Tostieri Healthy Grill ne shitje online