Zieres vezesh DSP KA 5002 | Zieresja e vezeve per 7 kokra

2,200 L

Ka stok

 • Zien pervec vezeve edhe produkte te tjera ushqimore
 • Perbehet prej pllakave celiku inoks
 • Mban deri ne 7 kokrra veze dhe i zien njekohesisht
 • Materiali i plastikes ABS
 • Kapak transparent
 • Tension 220-240V Frekuence 50/60Hz Fuqi 350W

ZIERES VEZESH DSP KA 5002

Zieres vezesh DSP KA-5002 eshte padyshim nje zierese ideale nese deshironi qe te kurseni kohe, te gatuani shendetshem, perhere e mbi te gjitha te sigurt.

Nepermjet pllakes prej celiku-inox, zieresi i vezeve bene te mundur jo vetem skuqjen e tyre por ju do te keni mundesine per te gatuar edhe ushqime te tjera.

ZIERES VEZESH DSP

Ai arrin te mbaje deri ne 7 kokrra veze dhe i zien ato njekohesisht. Materaili prej te cilit perbehet ky produkt eshte i gjithi prej plastikes se cilesise se larte ABS, pa asnje permbajtje kimikate per te cilin ju mund te shqetesoheni.

Zieresi i vezeve ka nje kapak transparent qe ju ndihmon te shihni kur ushqimet apo vezet jane gati edhe i jep produktit temperaturen e nevojshme qe i duhet per gatim.

Ai pastrohet shume lehtesisht me peseta te thata ose giysem te lagura, ze pak hapesire ne kuzhine tuaj. Ngjyra prej te ciles perbehet eshte e bardhe, e cila kombinohet me cdo kuzhine.

ZIERESE VEZESH PER 7 KOKRA NJEKOHESISHT

 • Zien pervec vezeve edhe produkte te tjera ushqimore
 • Perbehet prej pllakave celiku inoks
 • Mban deri ne 7 kokrra veze dhe i zien njekohesisht
 • Materiali i plastikes ABS
 • Kapak transparent
 • Ngjyre e bardhe

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Zierese Vezesh

Ngjyra

Be the first to review “Zieres vezesh DSP KA 5002 | Zieresja e vezeve per 7 kokra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zierese vezesh DSP Egg Boilers Multifunksionale Elektrike Produkt Online Dyqan Taxi zierese per 7 kokra

Zieres vezesh DSP KA 5002 | Zieresja e vezeve per 7 kokra