Zierese vezesh – Silicone Egg Cooker

1,190 L

Ka stok

KODI: 693313106028 Kategori: ,

ZIERESE VEZESH – 6 KOKRRA

Zierese vezesh – Silicone Egg Cooker

  • E sigurt dhe e shendetshme: E ndertuar nga materiali i silikonit cilesor PP, jo-ngjites dhe i qendrueshem
  • E aprovuar nga FDA: pa BPA, PVC dhe cdo toksinë tjeter te demshme qe mund te jete e rrezikshme per ju dhe familjen tuaj. Tani ju dhe familja juaj jeni plotesisht te sigurt!
  • Zjen deri ne 6 kokrra veze njekohesisht
  • E lehte ne perdorim: vendosni vezet ne pajisje, shtoni ujin dhe shtypni butonin e ndezjes. Pajisja fiket automatikisht sapo perfundon procesi.
  • Multifunksionale, perdoret per te sterilizuar biberonin e bebeve ose per te thyer vezet
  • Ideale per te pergatitur mengjese te shpejte, te shijshem dhe te shendetshem per te gjithe familjen

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Zierese vezesh – Silicone Egg Cooker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zierese vezesh silikoni

Zierese vezesh - Silicone Egg Cooker