DSP KA-5001 | Zierese vezesh | Ne shitje online

2,300 L

Ka stok

 • Realizon skuqje dhe zierje me avull
 • Punon ne menyre  automatike
 • Shume e sigurt ne perdorim
 • Materaili i celikut-inox
 • Perbehet me nje kapak transparent prej plastikes se cilesise se larte
 • Tensioni 220-240V frekuenca 50/60Hz Fuqia 350W

ZIERESE VEZESH DSP KA-5001

Zierese vezes DSP KA-5001 shume ideale dhe e nevojshme per kuzhinen tuaj. Sigurisht, kur beheni gati ne mengjes per te dale nga shtepia ne drejtim te aktiviteteve ditore ndodh qe here pas here mos te kemi mjaftueshem kohe per te konsumuar mengjesin.

Ky produkt do t’ju ndihmonte qe mos te largoheshit nga shtepia pa konsumuar mengjes sepse ndersa ju te jeni bere gati per te dale nga shtepia edhe vezet do te jene zier. Mirepo, ky produkt nuk ofron vetem zierjen e vezeve, ju ate mund ta perdorni edhe per skuqjen e tyre apo ushqimet tuaja te preferuara me avull.

Kjo zierese vezesh eshte e thjesht per t’u perdorur edhe per me teper tejet e sigurt, pasi edhe nese ndodh qe ju ta keni harruar ndezur kur keni mbaruar se gatuari ajo fiket automatikisht.

Produkti kerkon shume pak energji elektrike per te kryer funksionin e tij. Materaili prej te cilit eshte i perbere eshte celiku-inox.

Ai perbehet me nje kapak transparent prej plastikes se larte me ane te se ciles ju mund te arrini te shihni se kur gatimi eshte bere gati.

Me cmimin me te mire realizoni gatimin tuaj te preferuar.

ZIERESJA E VEZEVE NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

 • Realizon skuqje dhe zierje me avull
 • Punon ne menyre  automatike
 • Shume e sigurt ne perdorim
 • Materaili i celikut-inox
 • Perbehet me nje kapak transparent prej plastikes se cilesise se larte

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Zierese Vezesh

Ngjyra

Be the first to review “DSP KA-5001 | Zierese vezesh | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zierese vezesh inoks produkt online dyqan taxi

DSP KA-5001 | Zierese vezesh | Ne shitje online

WhatsApp chat