DSP E-70003 | Makine Pedikyri 9 ne 1 ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Permban 9 aksesore
  • I nevojshem per kujdesin e trupit dhe lekures
  • Nuk shkakton irritime ne lekure
  • Vepron lehte dhe shpejte
  • Shume praktike dhe lehtesisht e transportueshme
KODI: 9020166070038 Kategori: ,

MAKINE PEDIKYRI 9N1 DSP E-7003

Makine pedikyri 9 ne 1 DSP E-70003 eshte makina e vetme qe ju nevojitet. Fale fuksioneve te shumta qe kryen, kjo paisje eshte kaq e domosdoshme per kujdesin e femrave.

Me nje nje cilesi optimale dhe me cmimin me te mire ne treg, kjo makine do te kthehet ne aksesorin tuaj te preferuar dhe do te jete nje shpenzim per te cilin vetja juaj do t’ju falenderoj.
Thonjte tuaj do te kene kujdesin e nevojshem fale setit 9n1 te DSP E 70003

Seti permban 9 aksesor:Makine pedikyri 9 n1 dsp e 70003 dyqan taxi

  • Pastrues kallove
  • Thonjeve
  • Ushqyesin
  • Pedikyrin

Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP E-70003 | Makine Pedikyri 9 ne 1 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilues per femrat pastron kembet lekure e lemuar shitje online dyqan taxi

DSP E-70003 | Makine Pedikyri 9 ne 1 ne shitje online