Drejtuesi universal per floket | Curly hair straightener

1,990 L

Ka stok

CURLY HAIR STRAIGHTENER

Drejtuese universale per floket 2n1.

Bli Online ne Dyqan Taxi

KODI: L-205-053 Kategori: ,

CURLY HAIR STRAIGHTENER

Drejtuesi universal Curly Hair Straightener ne cmimin te mire ne Dyqan Taxi . Me drejtuesin universal te flokeve ju mund te drejtoni shpejt dhe ne menyre te sigurte floket tuaja.

DREJTIM I FLOKEVE

Nje drejtim shume i shpejte dhe i sigurte per floket tuaja.

Curly hair straightener ju vjen ne ndihme perdite pa patur nevoje te shkoni ne parukeri dhe te paguani shifra te larta. Drejtoni floket vete per vetem pak minuta

  • Drejtues universal per floketstraight-hair-curly-piaster-per-floket-dyqanitaxi
  • Pajisje per floket me dy opsione
  • Nuk i demton floket dhe vepron brenda disa sekondave

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

drejtues universal

Ngjyra

Be the first to review “Drejtuesi universal per floket | Curly hair straightener”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Curly Hair straightener ne Dyqan Taxi

Drejtuesi universal per floket | Curly hair straightener