Doreza per pastrim | Silicone Glove | Ne shitje Online

890 L

Ka stok

  • Jane te perbera nga materiali i silikonit shume kualitativ.
  • Pajisur me furca.
  • Jane shume rezistente ndaj temperaturave te larta.
  • Nuk shkaktojne irritime apo acarime ne lekure.
  • Te papershkrueshme nga uji.
KODI: ECC-20620-010 Kategori: ,

DOREZA PER PASTRIM

DOREZA SILIKONI PER PASTRIM | SILICONE GLOVE

Dorezat e silikonit jane shume rezistente ndaj nxehtesise apo temperaturave te larta.

Ato mund te rezistojne deri ne temperaturen 160 grade duke ju bere te mundur pastrimin me uje te nxehte. Dorezat prej silikoni jane miqesore me mjedisin perreth.

Keto doreza fale perberjes se silikonit ofrojne butesi edhe elasticitet ne momentin qe ju i vishni ne duart tuaja.

Me to ju mund t’i levizni duart tuaja pas asnje siklet gjate procesit te pastrimit dhe nuk do t’i ndjeni te ngurtesuara apo te mos jeni ne gjendje per t’i komanduar.

Ato pervec eneve mund t’i perdorni edhe pastrimin e kafsheve shtepiake, heqjen e pluhurave etj. Dorezat prej silikoni jane te perbera nga furca qe rrisin maksimumin e pastrimit dhe qe mund t’i komandoni me shume lehtesi me levizjet e dores.

Dorezat e pastrimit prej materialit te silikonit jane me afatgjate se dorezat e gomes keshtu qe ju mund t’i perdorni per nje kohe shume te gjate duke u kenaqur me cilesine dhe sherbimin qe ofrojne.

SPECIFIKAT

Pershtaten ne menyre fantastike me doren tuaj.doreza silikoni per pastrimi produkt online dyqan taxi

Jane te perbera nga materiali i silikonit shume kualitativ.

Perdoren per pastrimin e eneve, makines, pluhurat, heqjen e qimeve te kafsheve shtepiake,pastrimin e kopshtit etj.

Pajisur me furca.

Jane shume rezistente ndaj temperaturave te larta.

Perdoren per nje kohe shume te gjate pa asnje demtim dhe jane njesoj si te reja pas cdo perdorimi.

Nuk shkaktojne irritime apo acarime ne lekure.

Ofrojne elasticitet dhe butesi per duart tuaja.

Te papershkrueshme nga uji.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Doreza per pastrim | Silicone Glove | Ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza silikoni per pastrimi produkt online dyqan taxi

Doreza per pastrim | Silicone Glove | Ne shitje Online