Doreza per larjen e eneve | Silicone Glove | Bli Online

390 L800 L (-51%)

Ka stok

  • Jane te perbera prej materialit te silikonit.
  • Perdoren per pastrimin e eneve, makines, pluhurat, heqjen e qimeve te kafsheve shtepiake etj.
  • Pajisur me furca te cilat rrisin me teper efektin e pastrimit.
  • Jane shume rezistente ndaj nxehtesise.
  • Nuk shkaktojne irritime ne lekure.
KODI: ECC-20620-009 Kategori: , , , , ,

DOREZA PER LARJEN E ENEVE

DOREZA SILIKONI PER LARJEN E ENEVE | SILICONE GLOVE PER PASTRIM

Dorezat e silikonit per larjen e eneve jane shume rezistente ndaj nxehtesise.

Ato rezistojne deri ne temperaturen 160 grade keshtu qe ju mund te kryeni pastrimin tuaj edhe me uje te nxehte. Doreza prej silikoni eshte edhe shume miqesore me mjedisin perreth.

Ajo fale perberjes se silikonit ofrone butesi edhe elasticitet ne momentin qe ju i vishni ne duart tuaja.

Me to ju mund t’i levizni lirisht duart tuaj gjate procesit te pastrimit dhe nuk do t’i ndjeni duart tuaja te ngurta apo te mos jeni ne gjendje per t’i komanduar.

Ato pervec eneve mund t’i perdorni edhe pastrimin e kafsheve shtepiake, heqjen e pluhurave larjeve te makinave etj. Dorezat prej silikoni jane te perbera nga furca qe rrisin maksimumin e pastrimit.

Keto produkte pastrimi prej materialit te silikonit jane me afatgjate se dorezat prej gome keshtu qe ju mund t’i perdorni per nje kohe tejet te gjate duke u kenaqur me cilesine dhe sherbimin qe ofrojne.

SPECIFIKAT

Pershtaten shume mire me doren tuaj.

doreza silikoni pastrim ene kafshe makine produkt online dyqan taxi

Jane te perbera prej materialit te silikonit shume kualitativ.

Perdoren per pastrimin e eneve, makines, pluhurat, heqjen e qimeve te kafsheve shtepiake etj.

Pajisur me furca te cilat rrisin me teper efektin e pastrimit.

Jane shume rezistente ndaj nxehtesise.

Perdoren per nje kohe shume te gjate pa asnje demtim.

Nuk shkaktojne irritime ne lekure.

Ofrojne elasticitet dhe butesi.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Doreza per larjen e eneve | Silicone Glove | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

high quality silicone dish doreza pastrimi produkt online dyqan taxi

Doreza per larjen e eneve | Silicone Glove | Bli Online

390 L800 L (-51%)

Shto ne Shporte