Doreza boksi per stervitje | Grand Boxing Gloves

3,990 L

Ka stok

  • Doreza boksi profesionale Grand Boxing
  • Me lekure cilesore dhe mbushje te plote
  • Nuk djersisin duart gjate perdorimit
  • Shkume te brendshme per eleminimin e tronditjeve
KODI: Q-2121494 Kategori: , ,

DOREZA BOKSI PER STERVITJE

Doreza boksi perfekte per eksperiencen me te mire te stervitjes.

Stervituni si nje profesionist i vertete me dorezat Grand Boxing,  duke mbrojtur duart tuaja nga goditjet.

Doreza boksi ne shitje

Dorezat jane shume funksionale si per perdorim ne shtepi ashtu edhe per ne palester apo qender boksi.

Dizajni i tyre do tju mundesoje rehati maksimale gjate perdorimit. Cilesia e larte dhe mbushja me shkume premium i ben ato shume komode ne perdorim.

Fale perberjes se tyre keto doreza do te reduktojne ne menyre te ndjeshme tronditjet dhe demtimet nga goditjet.

Veshja e tyre e brendshme nuk do i djersise duart gjate stervitjes dhe nuk do i irritoje ato.

Kombinimi perfekt me nje thes boksi profesional.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Doreza boksi per stervitje | Grand Boxing Gloves”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza boksi per stervitje blerje online ne dyqan taxi

Doreza boksi per stervitje | Grand Boxing Gloves