Thes boksi cilesor ne shitje | Boxing bag

7,900 L14,900 L

Pastro
KODI: thes-boksi Kategori: , ,

THES BOKSI NE SHITJE CILESOR

Thes boksi cilesor ne shitje. Deshironi të vishni dorezat tuaja të boksit dhe të grushtoni thesin e boksit në shtëpi? Thes boksi mund të varet në shtëpinë tuaj.Ideale nëse të bëni arte marciale.

Çanta e boksit është gjithashtu në dispozicion në madhësi te ndryshme sipas preferencave tuaja.

THES BOKSI NE SHITJE | BOXING BAG | PRAKTIK

Rregulli: sa më e gjatë të jetë çanta e grushtit, aq më shumë peshë mund të mbajë. Ju mund ta lidhni lehtësisht qesen e shpimit në zinxhirin e përfshirë. Për shembull, në bodrum, papafingo ose dhomë gjumi.

Shumë i fortë: pjesa e jashtme përbëhet nga një e tërë, ndërsa sythet kanë qepje të dyfishtë

– Lehtë për t’u varur në zinxhirin e përfshirë.boxing bag thes boksi bli online dyqan taxi

– Ideale për t’u përdorur në shtëpi.

Specifikimet:
  • Thes boksi me permasa: 120/100/80/60 cm.
  • Përfshin zinxhirin.
  •  Ngjyra: E zezë.
  • Materiali: Bizonil.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Permasat

60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm

Be the first to review “Thes boksi cilesor ne shitje | Boxing bag”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thes boksi ne shitje bli online dyqan taxi

Thes boksi cilesor ne shitje | Boxing bag

7,900 L14,900 L

Shto ne Shporte