Doreza boksi cilesore Everlast ne shitje online

2,490 L

Ka stok

  • Doreza boksi profesionale Everlast
  • Vijne ne permasa te ndryshme per t’ju pershtatur dores tuaj
  • Pesha 41-55 kg 14 cm – 16.5 cm – 12 oz
  • Pesha 55-68 kg 16.5 cm – 19 cm – 14 oz
  • Pesha 68-84 kg 19 cm – 21.5 cm – 16 oz
  • Pesha 84 kg dhe me lart 21.5 cm – 24 cm – 18 oz
KODI: C-200620-1462 Kategori: , ,

DOREZA BOKSI EVERLAST

Dorezat e duhura te boksit per te mbrojtur duart tuaja gjate stervitjes.

Te ideuara per tu ushtruar me ore te tera ne stervitjen tuaj te boksit, reduktojne ne menyre te ndjeshme demtimet dhe tronditjet qe vijne nga goditjet.

Nuk rrisin temperaturen dhe nuk djersisin duart gjate perdorimit.

Doreza universale per boksdoreza per boks dhe stervitje online ne dyqan taxi

Dorezat jane te pershtatshme per kedo, fillestare apo profesioniste ne kete fushe.

Mund ti perdorni gjeresisht ne palester, kickboks, apo edhe ne shtepi.

Per arritje me te mire te ushtrimeve mund ti kombinoni  ato me thes boksi profesional.

Te bera nga material lekure i cilesise se larte dhe me mbushje te plote te brendshme.

Ndertimi profesional i shkelqyer i tyre bashke me materialin cilesor, siguron qendrueshmeri dhe funksionalitet ne perdorim.

Me shume shtresa mbrojtjeje per nje performance te larte gjate stervitjes tuaj, jepni maksimumin pa i demtuar duart tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, ,

Dimensionet

14 cm – 16.5 cm, 16.5 cm – 19 cm, 19 cm – 21.5 cm, 21.5 cm – 24 cm

Be the first to review “Doreza boksi cilesore Everlast ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza boksi everlast online ne dyqan taxi

Doreza boksi cilesore Everlast ne shitje online