Derisa dashuria te na ndaje – Anna Premoli

1,200 L

Ka stok

Historia e nje avokateje dhe nje prokurori, qe dikur ne nje auditor universiteti e urrenin njeri-tjetrin, fati do ti bashkoje bashke ne nje histori pasioni.

KODI: r-derisadashuritenandaje KATEGORIA: ETIKETIMI:

DERISA DASHURIA TE NA NDAJE

Nje histori romatike e dy personazheve qe nje nje menyre apo ne nje tjeter fati i detyron te rrine bashke.

Amalia Berger e njohur si “mbreteresha e akullt” eshte nje avokate e afirmuar ne New York.

Por ajo ka dy prinder pasanike te medhenj qe nuk i kushtojne fare rendesi.

Amalia ishte njohur me Rajenin kohe me pare ne shkollen e jurisprudences ne Yale.

Rajeni, me prejardhje irlandeze, ka kater vellezer dhe eshte me i madhi prej tyre.

Familja e tij e rremujshme administron nje pab tipik ne zemer te Molles se Madhe.

Amalia do te qendronte ne Nju Jork, kurse Rajeni beri karriere ne Çikago.

Derisa nje dite, oferta per nje vend si zevendes prokuror do ta sjelle ne Nju Jork.

Rasti i pare qe Rajeni u perball ishte nje arrestim per drejtim automjeti ne gjendje të dehur nga nje vajze e shoqerise se larte.

Amelia Bergeri do te ishte pikerisht avokatja e rastit ne fjale.

Te dy personazhet do te ballafaqohen ne salle duke e degjeneruar situaten deri ne ate pike sa gjygjtari i denon qe te kalonje kohe se bashku.

Te detyruar nga ligji qe te bashkepunojne me njeri-tjetrin, dy personazhet qe urrehen nga thellesia e zemres, sjellin nje histori plot emocion.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Derisa dashuria te na ndaje – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

derisa dashuria te na ndaje libra ne shitje ne dyqan taxi

Derisa dashuria te na ndaje - Anna Premoli