Depilator me pe per femra Kemei KM2777

1,500 L

Ka stok

KODI: f-09876553 Kategori: ,

DEPILATOR ME PE PER FEMRA KEMEI

Depilator me pe Kemei heq shpejt dhe lehte qimet nga zona te ndryshme te trupit dhe fytyres.

Pastrimi i fytyres me pe jo vetem qe do t’ju lere me nje lekure te paster dhe te bute , por gjithashtu do t’ju ndihmoje te arrini nje rezultat me te mire te make up.

Pa asnje perberes kimik, nxehtesi, apo efekt anesor. Eshte pastruesi ideal i lekures nga qimet pasi trajton lekuren tuaj ne menyre te sigurt.

Higjenike, praktike dhe e lehte ne perdorim.

Specifika

  • Marka: KEMEI
  • Modeli: KM-2777
  • Përdorimi: Fytyrë, Krahë, Trup, Këmbë
  • Materiali: ABS
  • Hyrja: 100-240V 50-60Hz
  • Dalja: 12V 500mA
  • Permasa 18.5 * 7 * 3.5cm / 7.3 * 2.8 * 1.4in (L * D)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Depilator me pe per femra Kemei KM2777”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator me pe kemei blerje online ne dyqan taxi

Depilator me pe per femra Kemei KM2777