Central park – Guillaume Musso

1,000 L

Ka stok

Dy te rinj Alisa dhe Gabriel, do te zgjohen nje mengjes te prangosur me njeri tjetrin ne nje stol ne Central Park.

KODI: r-centralpark KATEGORIA: ETIKETIMI:

CENTRAL PARK

Dy te rinj do te zgjohen nje mengjes te prangosur me njeri-tjetrin ne nje stol ne Central Park.

Alisa ishte nje vajze pariziene dhe Gabrieli nje pianist xhezi amerikan.

Ata te dy nuk kane asnje kujtim nga nata e kaluar por as nuk e kane harruar ate.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online.

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Central park – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

central park bli online libra ne shitje ne dyqan taxi

Central park - Guillaume Musso