Carioca Pastel – Bojra Pastel per femije

280 L

Ka stok

| Specifikat | Carioca Pastel | Bojra pastel per femije |

8 Lapsa te mrekullueshem ne ngjyre pastel
Diameter | 6mm |
Pako me 8 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante | Plot shkelqim.
Dhurata ideale per femijet tuaj ne kete vit te ri shkollor!

 

CARIOCA PASTEL – NGJYRA

Carioca Pastel, ngjyra magjike per femije | Lapsa te lengshem | Bojra Pastel | Ngjyra.


8 Lapsa Mahnites ne ngjyre pastel. 

Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian me cilesi e larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur  dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve tuaj.


Ngjyra Magjike Carioca  Pastel. 
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Lapsa me ngjyre te shkelyqeshem per te gjitha moshat e femijeve.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Pastel 

Lapsa Carioca te lengshem me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre. Vizatimet e bukura kane nevoje per ngjyra qe t’i kompletojne.
8 lapsa te lengshem per te shprehur imagjinaten tuaj. Mos u shqetesoni per njollat e tyre sepse mjafton vetem nje larje dhe gjithcka zhduket.
carioca bojra per femije pastel ne dyqan taxi

Specifikat | Carioca Pastel – Bojra pastel per femije

8 Lapsa te mrekullueshem ne ngjyre pastel
Diameter: 6mm
Pako me 8 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.
Dhurata ideale per femijet tuaj ne kete vit te ri shkollor!

 

 


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Pastel – Bojra Pastel per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

te lengshem carioca pastel 6174 ngjyra pastel per femije bojra lapsa

Carioca Pastel - Bojra Pastel per femije