Carioca Ngjyra per femije | Colored Pencils | 6

140 L

Ka stok

Specifikat | Carioca Ngjyra per Femije | Lapsa Shumengjyresh | Colored Pencils |

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht |
| Pako me 6 ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
| Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij |

CARIOCA COLORED PENCILS

Carioca Ngjyra per femije | Lapsa | Colored Pencils | Bojra per femije | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore.

Linja e re e lapsave me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante | Jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijes.


Lapsa Carioca |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije me diameter 3mm.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese per te vizatuar kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Colored Pencils | Lapsa me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Bojra & Lapsa per femije Carioca

Specifikat | Carioca Ngjyra per Femije | Lapsa Shumengjyresh | Colored Pencils 

Lapsa me ngjyra te cilet mprihen lehtesisht.
Pako me 6 ngjyra te ndritshme
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.
Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij.

bojra per femije ne dyqan taxi carioca


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Ngjyra per femije | Colored Pencils | 6”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca ngjyra per femije dyqan taxi colored pencils 6441 lapsa bojra

Carioca Ngjyra per femije | Colored Pencils | 6