Carioca Jumbo Markers | Ngjyra te lengshme per femije

380 L

Ka stok

Specifikat | Carioca Jumbo ngjyra per femije  | Lapsa Carioca Colored Pencils |

Lapsa te lengshem qe lahen lehtesisht
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
| Ngjyra 6 kendore per femije |
Jumbo Carioca Markers | Te testuar dermatologjikisht |

 

KODI: carioca-jumbo-superwashable-6314 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA JUMBO MARKERS

Carioca Jumbo Markers | Ngjyra per femije | Lapsa 12 Cope | Dyqan Taxi |

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj | Dhurata perfekte per kete vit shkollor 

Ngjyra brilante te cilat i perkasin nje prodhimi italian te nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur kjo fale dizajnit te tyre. Nuk jane aspak te lodhshme gjate perdorimit. Pershtaten lehtesisht me doren e femijes.


Bojra Carioca | Colored Pencils | Ngjyra me forme 6 kendore per femije
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije. Jane rezistente ndaj renies.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa per femije

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju mundesojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Jumbo ngjyra per femije | Lapsa me ngjyre shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, keshtu ato nuk kane asnje ndikim negativ ne mjedis.

Specifikat | Carioca Jumbo ngjyra per femije  Lapsa Carioca Colored Pencils 

Lapsa te lengshem qe lahen lehtesisht.
Pako me 12 ngjyra dhe bojra te ndritshme per krijimet tuaja.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.
Ngjyra ne forme 6 kendore per femije.
Jumbo Carioca Markers Te testuar dermatologjikisht.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Jumbo Markers | Ngjyra te lengshme per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca jumbo superwashable 6314 dyqan taxi lapsa te lengshem bojra per femije

Carioca Jumbo Markers | Ngjyra te lengshme per femije