Carioca Joy | Markers per femije | SuperWashable

400 L

Ka stok

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 24 markers & Ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante & Plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate dhe jane te testuara Dermatologjikisht.
Pa permbajtje Gluteni.

CARIOCA JOY

Carioca Joy | Markers per femije | Lapsa te lengshem | 24 Cope | Dyqan Taxi |

 Lapsa te lengshem CARIOCA

Lapsa te lengshem te cilet mund te lahen nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje Cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe projektuar per t’u pershtatur me se miri me doren e femijeve. Te testuar dermatologjikisht dhe jane pa asnje efekt anesore.


Bojra Carioca  
per ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistente ngjyrat nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe As arome te pakendshme shqetesuese.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Markers Carioca Joy

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju mundesojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije dhe imazhe nga perralla per femije.
Lapsa & Markers Carioca Joy dhe Bojra per femije teper shkelqyese, por mbi te gjitha te nje Cilesie te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Joy | Bojra te lengshem 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 24 markers & Ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante & Plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate dhe jane te testuara Dermatologjikisht.
Pa permbajtje Gluteni.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Joy | Markers per femije | SuperWashable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca Joy markers lapsa te lengjshem bojra per femije dyqan taxi

Carioca Joy | Markers per femije | SuperWashable